123-456-7899

Aboneaza-te la newsletter!

Cum faci bani pe Chaturbate?

Daca deja faci videochat poate ai auzit de Chaturbate sau chiar petreci timp online acolo! In acest video vreau sa iti dezvalui cateva secrete pe care trebuie sa le stii pentru a face bani pe acest site!

Daca ti-ai creat un cont de model si ai facut verificarea cu buletinul, poti incepe sa faci bani pe Chaturbate! Sunt insa niste lucruri pe care trebuie sa le stii pentru a avea success pe acest site, cum ar fi: setarea corecta a profilului de model, intelegerea token-ilor, utilizarea aplicatiilor disponibile pe site si introducerea corecta a tag-urilor in Topic.

Odata ce te-ai asigurat ca toate aceste lucruri sunt intelese si configurate corect, deja esti cu un pas in plus spre a-ti imbunatati veniturile pe Chaturbate!

In video-ul viitor vom vorbi mai in detaliu despre toate cele mentionate mai sus, despre aprobatrea contului, configurarea lui, setari de calitate a imaginii si multe altele, astfel ca tu sa ai toate informatiile de care ai nevoie!

 Inscrie-te la newsletter-ul nostru si tine legatura cu noi!

 

Aplica